Fisher-Price se zvířátkama BCD28

Vibrující
Houpací
Hrající

• , zakoupeno v 3jahůdky

• Zda se pevna konstrukce, hezky potah, pratelny. Polohovaci a moznost houpani i v lezici poloze.

Splnilo ocekavani.

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• perfektní na kolébání malého miminka
    • nelze přenášet s dítětem

jako víceúčelové sedátko perfektní

• , zakoupeno v Dětská lehátka

Lehátko jsme pořídili vnukovi.Máme nyní možnost být s ním v kontaktu,pokud není v postýlce. jsme spokojeni.

Nosnost
18 kg
Polohovací
Vibrující
Houpací
Hrající

Fisher price houpací sedátko.

Od miminka až po batole sedátko poroste s vaším drobečkem.Použijete jej jako lehátko pro malé miminko, později jako sedátko a houpací křesílko pro batole až do 18 kg. Tři různé pozice umožňují přizpůsobovat lehátko vývoji dítěte v prvním roce života. Pro nejmenší miminka je na něm připevněna hrazdička s hračkami na hraní, které mají veselé barvičky a jsou vyrobeny z materiálu vhodného ke kousání. Děťátko se bude cítit pohodlně a bude se ohromně bavit. Zklidňující vibrace pak pomáhají děťátko uspat či utišit. Lehátko později snadno přestavíte na sedátko pro starší miminka a nakonec vám poslouží jako praktické křesílko pro chvíle odpočinku.

Baterie 1 x D 1,5 V je součástí balení.

Vhodné pro děti od narození.

• , zakoupeno v 3jahůdky

Splnilo ocekavani.

• , zakoupeno v i-hrackarstvi.cz

• perfektní na kolébání malého miminka
    • nelze přenášet s dítětem

jako víceúčelové sedátko perfektní

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

Koupila jsem ho vnoučeti které je teprve na ,,cestě" takže hodnocení je pouze pocitové- lehátko je hezké a provedení odpovídá mým představám o bezpečnosti používání.Vybrala jsem ho po pečlivém prostudování recenzí a konzultaci s lidmi kteří ho vlastní.Jediné mínus - objednala jsem modré a přišlo zelené ale vracet ho nebudu

• , zakoupeno v 4kids.cz

• hezké
    • funkční
    • pěkné hračky na hrazdičce
    • možnost výměny hraček na hrazdiččce
    • na baterky, rychle vybité

viz

• , zakoupeno v Dětská lehátka

• Siroka sedacka s podsazenim, skvela moznost aretace pri krmeni, bytelna konstrukce.
    • Pro vetsiho prcka hudebni hrazdicka spise prekazi ve vyhledu. Ne prilis vydarene zapinani. Mohlo by byt lepe provedene a pasy ne tak ostre.

Skvele lehatko, ditko se muze snadno rozhoupat samo, bezpecne jisteni proti preklopeni.

• , zakoupeno v Dětská lehátka

• Tycka, nak jsou na tom povesene hracky , na jedne strane se da bez problemu sundat, na druhe to da zabrat...

Za tu cenu dobry

• , zakoupeno v Pro dětičky

• pevná konstrukce, důvodem našeho nákupu byla hlavně co největší možnost houpání pro 6 měs.dítě
    • Nedoporučovala bych ho pro děti 0-6měs., lehátko je podle mě na takové děcko hluboké a moc do něj zapadne..My ho kupovali už půlročnímu dítěti hlavně kvůli možnosti houpání, to bylo naše hlavní kritérium při výběru, dále pak pevnost konstrukce. Jinak možnost vibrace nevím, jestli má pro děcko skutečný přínos, ale když už, tak by také mohla být dána možnost navolení si intenzity, což není. Co se hrazdičky s hračkami týče, tak jsem nemile překvapená z melodie, kterou prostřední zavěšená hračka vydává - nemyslím si, že byla dobře zvolená, znám příjemnější...tahle mi přijde hrozná..Hlavně je krátká a jenom jedna, mohli by být aspoň 2-3 za sebou.. Já když jsem si říkala při výběru, že mi je jedno, jaká tam bude melodie, tak to není pravda, ono když jí člověk slyší x krát denně, tak přehodnotí..:-) Hrazdička by mohla být podle mě o trochu vyšší, když v něm naše dítě je, tak na mě skoro vůbec nevidí, protože jak je hrazdička níž a hračky poměrně dlouhé a hned vedle sebe, malý na mě skoro nevidí a to i když sedím nebo stojím..

Závěr - výrobce takovéto značky by mohl přidat na kvalitě, začala bych u té melodie..:-). Záleží vždy na tom, co zákazník od výrobku očekává - na co se zaměřuje a proto dávám v hodnocení, že tento produkt doporučuji.

• , zakoupeno v Pro dětičky

• prakticke pro zabaveni ditete
    • hracky na hrazdicce mi prijdou pro dite nebezpecne, jsou moc tezke a k pusteni melodie je poteba velka rana

sedatko jsem vybrala, protoze melo nejlepsi recenze, ale zas tak me nenadchlo

• , zakoupeno v Pro dětičky

• dcera sedátko zakoupila pro vnučku a je s ním spokojena,proto jsem nezaváhala a sedátko zakoupila i pro spolupracovnici,která,které jsme hou zakoupili jako společný dárek

sedátko je praktické,používáme při hraní i krmení, doporučuji ostatním