Bright Starts Houpátko Swing 2 Seat Sahara Burst

béžová
Hrající
Vibrující

• , zakoupeno v Tobiland.cz

• Funkce houpačky (u ostatních produktů pouze manuální houpání)
    • Bez návodu k obsluze
  • , zakoupeno v HračkyZaDobréKačky

• moc hezky design
    • houpani neni prilis rychle
    • moznost slozeni
  • , zakoupeno v 3jahůdky

Výrobek teprve začínáme používat. Zatím kladně hodnotíme.

Nosnost
9 kg
Polohovací
Barva
béžová
Hrající
Vibrující

Houpátko/konvertibilní lehátko BRIGHT STARTS Sahara Burst™ 2014 vhodné od narození do 9 kg

Hlavní výhody lehátka : díky technologii Hybrydrive™ vydrží baterie až 3x déle systém Easylock™ změní houpátko na vibrační lehátko během několika vteřin

• technologie Slimfold™ umožní složit houpátko do minimálních rozměrů pro snadné přenášení či skladováníMaximální nosnost (kg): 9
  • hrazdička: ANO
  • melodie: ANO
  • vibrace: ANO

Lehátko-houpátko BRIGHT STARTS ConvertMe Swing-2-Seat v bodech : lehké a přenosné sedátko pro dvě možnosti použití: sezení nebo houpání během několika vteřin změníte z houpátka na vibrační lehátko pomocí systému Easylock™ díky designu SlimFold™ jednoduše složíte pro skladování nebo na cesty pětibodové pásy zajistí ochranu před vypadnutím měkce polstrovaný potah zajistí dítěti pohodlí a komfort variabilní, z houpátka na vibrační lehátko pomocí systému Easylock™ časovač houpání lze nastavit na 30,45 a 60 minut tichý provoz díky technologii WhisperQuiet™ díky designu SlimFold™ jednoduše složíte do minimální rozměrů baterie vydrží 3x déle díky technologii Hybridrive™ technologie TrueSpeed™ udržuje 5 rychlostí, jak dítě roste příjemných 8 melodií a 3 zvuky přírody a vibrace otočná hrazda se 2 plyšovými hračkami a 3 očky na uchycení dalších hraček protiskluzové nožičky sedátko a opěrku hlavy lze prát v pračce 60100-3

Parametry: rozměry výrobku: 55,9 x 59,7 x 58,4 cm vyžaduje použití 4 D baterií (nejsou součástí balení)

Rozměry balení:

• hmotnost (kg): 7.320
  • výška (cm): 35.60
  • šířka (cm): 55.90
  • hloubka (cm): 12.70

• , zakoupeno v Tobiland.cz

• Funkce houpačky (u ostatních produktů pouze manuální houpání)
    • Bez návodu k obsluze
  • , zakoupeno v HračkyZaDobréKačky

• moc hezky design
    • houpani neni prilis rychle
    • moznost slozeni
  • , zakoupeno v 3jahůdky

Výrobek teprve začínáme používat. Zatím kladně hodnotíme.

• , zakoupeno v Tobiland.cz

• Krásný design a spousta zajímavostí pro miminko (vibrace, hudba, automatické houpání, zavěšené hračky).
    • Jednoduché na složení a přenesení do jiné místnosti.
    • Četla jsem dobré recenze a ty se naplnily, takže jsme spokojeni byť naše mimi to ještě tolik nevnímá, ale už se těším, až z toho bude mít rozum :-) (snad to stihneme než bude 9 kg bo to je limit pro používání)
    • Nepřehledný návod, těžko se dalo někdy rozpoznat, jak je to myšleno, ale nakonci jsem na to přišla až jsem potřebovala s tím fungovat. Nakonci jsem použila youtube kde to bylo detailně za asistence ukázáno. Nevidím to však jako velké mínus

Myslím si, že splní všechny potřeby pro miminko, je hezký, lehce skladovatelný buď rozložený nebo složený takže nezabere moc místa. Kvalita poměr cena by odpovídala, ale určitě by mohl být levnější když víte, že to moc nevyužijete kvůli omezení hmotnosti.

• , zakoupeno v Nezlobaspi.cz

• Houpe
    • Vibruje
    • Hraje
    • Je krásné
    • Těžší

Splňuje všechny naše podmínky pro koupi takového výrobku, jediné co, tak je trošku těžší a skládání pro mě proto není jednoduché.

• Pri objednaní cez internet sa dá po domácom otestovaní vrátiť.
    • Houpe i vibruje.
    • Vzhľadovo OK.
    • Na naše 1-mesačné dieťa to nefungovalo, teda namiesto ukľudňovania ho rozčuľovalo a dieťa sa zakaždým rozplakalo.
    • Vibrácie mali len jeden stupeň a zdali sa mi slabé.
    • Novorodenec bol v skrčenej polohe.
    • Hudba vo veľmi slabej kvalita, skoro zbytočná funkcia.
    • Mierne zložitejšie na zostavenie oproti konkurencii.

Na niektoré deti to podľa ostatných recenzií zrejme funguje. No na naše 1-mesačné nie. Skúšali sme iba houpať, iba vibrovať, i kombináciu obidvoch funkcií. Zakaždým počas testovacích 2 týždňov sa dieťa rozplakalo. Doporučujem objednať po internete, doma skúšať dva týždne, a potom prípadne vrátiť.

• , zakoupeno v Dětské kočárky

• pěkné, znělé melodie
    • pohodlné
    • super houpání
    • nosnost pouze 9 kg - škoda
    • cena - mohlo by být levnější

Doporučuji - pěkná houpačka i melodie. Jedinou nevýhodu spatřuji pouze v nosnosti, která je jen 9 kg, ale o tom jsem věděla již když jsem to kupovala.

• , zakoupeno v KASA.cz

• Super hudba, malé se moc líbí

Doporučuje

• , zakoupeno v Brouček

• houpe
    • vibruje
    • hraje melodie
    • je lehké
    • zároveň stabilní
    • žádné výrazné barvy
    • potoh lehátka je velmi příjemný
    • Jen je škoda, že lehátko je jen do 9kg :-(

S lehátkem jsme spokojeni a doufáme, že ani do budoucna žádný zápor nenajdeme.