Fisher-Price sedátko Rainforest 3 v1

• Snadno polohovatelné
    • Pestré barvy
    • Vibrace
    • Hrazdička je poněkud blízko obličeje

Synovi se sedátko moc líbí a vydrží v něm spokojeně ležet a hrát si dokud ho nevezmeme. Rozhodně doporučuji, vyzkoušeli jsme již několik sedátek/lehátek a tohle je zaručeně top.

Nosnost
Hrající
Vibrující

1x unikátní
Sedátko rainforest 3v1 od Fisher Price

- Nejprve využijte sedátko s nízkým profilem rámu, který je vhodný pro novorozence.

- Sklon sedátka je nastavitelný.

- Když děťátko povyroste, jednoduše proměníte sedátko na sedačku s odnímatelným závěsem na hračky, které budou Vaše dítě bavit.

- Nakonec můžete ze sedátka udělat houpací křesílko pro batole.

- Sedátko je spolehlivé, stabilní, snadno složitelné a přenosné.

- Potah lze prát v pračce a sušit v sušičce.

- Bezpečnostní 3-bodový zádržný systém.

- Vhodné pro děti od narození do 18 kg. Ve sklopené poloze vhodné pro děti do cca 9 kg váhy.

- K provozu jsou potřeba 2 ks baterií 1,5V typ C (LR14), které nejsou součástí balení – lehátko má možnost lehkých vibrací.

• , zakoupeno v Nejbaby

• Pestré barvy
    • Vibrace
    • Hrazdička je poněkud blízko obličeje

• , zakoupeno v eSHOPnet

• jednoduchá montáž, pevná záda, možnost polohování vhodná i pro 3 měsíční dítě a později využití jako houpací křesílko.

• Všeobecně je lehátko super. Synovi se líbí fakt, že se může dívat kolem sebe a přitom se houpat. Budeme využívat i ke krmení. Vibrace používáme ojediněle.
    • Nešikovně velké a těžké hračky, které když se houpou, jsou v bezprostřední blízkosti hlavy dítěte. Jsou neforemné. Mám strach o zranění. Bohužel nejsou odepínací (jsou na pevno), aby je člověk dle potřeby odstranil či připevnil. Přemýšlím o jejich ustřižení a přidělání jiných, vlastních hraček. Což je smutné u takto drahé věci.

Kdyby byly jiné hračky, tak bezva.

• Bytelná.
    • A nám se líbí.
    • Zelený okraj je kovový a chtělo by to obalit nečim mekkým !!!!!
    • Hračky nejdou sundat. Tak jsem to nožem uřiznul "vyřizl kousek plastu" tim vznikla dira do které se zavěsí plastový řetěz a múže se tam pověsit cokoliv.
    • Nechápu jak jinka super sedačku mohli "inženýři" takhle pokazit :(((

I přes to doporučuji.

• krásné kvalitní provedení, bytelnost
    • polohovatelnost
    • výborné na cesty, lehce se složí
    • jako na obrázku
    • možnost hrazdičky, která zaujme
    • kdekoliv máte dítě u sebe
    • lehce přehodíte sklon pro malé mimnko a vetší dítě
    • houpání
    • malí kojenci by v tomto lehátku neměli trávit moc času denně, bohužel se jim tam většinou opravdu hodně líbí

Vibrace jsme nevyužili, vystačilo houpání. Hodně jsme využili ze začátku na příkrmy, než jsme pořídili jídelni židli a také hlavně na cesty a návstěvy. Lehké a jednoduché skládání. Není to uplně nutné do výbavy, ale pokud máte např. dum do patra tak je to pohodlné, že dole v kuchyni máte polohovatelnou jídelní židli a v pokojíčku toto křesílko.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• dítě můžete mít neustále u sebe
    • poloha pro novorozence mohla být více v leže

• Malýho do ní dávám od 2 měsíců, nyní mu je půl roku a využívám denně, malý je v ní max. 30 min. denně. Např. když potřebuji uvařit, tak aby na mě viděl..sám už se v něm houpe..prostě takový pomocník, když potřebuje člověk něco udělat v domácnosti a mít zároveň dítko na dohled.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Velmi hezké křesílko, dcera v něm byla od první chvíle spokojena. Kvalitní výrobek. Splnil očekávání.